Pirmdiena - Ceturtdiena11:00 – 21:00
Piektdienās, sestdienās10:00 – 22:00
Svētdienās10:00 – 20:00
24. decembrī10:00 – 18:00
Jaungada naktī10:00 – 02:00
Atpakaļ

Tirdziņā iedegsim pilsētas galveno svētku eglīti

Pirmā Adventa svētdienā 1. decembrī plkst. 17.00 ikviens ir aicināts uz Doma laukumu, lai klātienē piedalītos Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa atklāšanas pasākumā – tajā tirdziņa organizētājs Andris Kreislers un Rīgas domes pārstāvji iedegs lielo svētku egli, turklāt brīnumaino notikumu papildinās īpaša koncertprogramma.

 

Par līksmu atmosfēru pie eglītes gādās mazie dziedātāji no VEF Kultūras pils bērnu vokālā ansambļa “Momo”, kuri dziedās Ziemassvētku gaidīšanas laikam atbilstošas Anitas Rezevskas dziesmas, bet Mārupes jauniešu jauktais koris “Universum” piedāvās muzikālu izrādi “Rūķu sētas stāsts” ar Ilzes Arbidānes dziesmām. Pasākumu vadīs Nacionālā teātra aktieris Kristians Kareļins.

 

Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa omulīgā atmosfēra apmeklētājus gaidīs jau dienu agrāk – no 30. novembra, un tas darbosies līdz pat 8. janvārim. Tirdziņā šogad būs īpaši padomāts par māmiņām un bērniem – ķiparus tirdziņā gaidīs Ziemassvētku vecītis un rūķi, truši, aitiņas un ponijs. Varēs izvizināties karuselī, nosūtīt vēstuli īstajam Ziemassvētku vecītim un iemēģināt roku piparkūku cepšanā. Ierodoties tirdziņā ar pavisam mazajiem, varēs piekļūt pārtinamajam galdiņam Rīgas biržas ēkā, bet Doma laukuma pelēkajā namiņā varēs atpūsties siltumā pie kamīna un baudīt karstos dzērienus. 

 

Tirdziņu šajā gadā papildināt greznais kafijas namiņš, kurā saimniekos “Kurts coffee” – Ketijas un Ērika Karlsonu ģimenes bizness, kas peļņu ziedo viņu septiņus gadus vecajam dēliņam Kurtam. Kurts ir bērns ar īpašām vajadzībām, kurš nestaigā, nerunā, bet mācās noturēt rokās priekšmetus. Ar “Kurts coffee” Kurtam varam nodrošināt ikdienu, rehabilitāciju, atpūtu un veidot arī viņa nākotnes uzkrājumu. Visu Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa laiku darbosies arī krūžu depozītsistēma, tādēļ kafiju un citus siltos svētku dzērienus varēs baudīt neradot liekus atkritumus.

 

Līdztekus tradicionālajiem svētku gardumiem – piparkūkām, grauzdētām mandelēm un štovētiem kāpostiem – būs baudāma arī laikmetīgāka ēdienkarte: rammen zupa, baobun maizītes, tortiljas, gan mazas, gan lielas pankūkas u.c. Savukārt Latvijas amatnieki piedāvās dažādus ar rūpību un sirds siltumu radītus vietējos darinājumus, kurus svētkos izvēlēties saviem draugiem un ģimenei. Jauno māmiņu kioskā varēs iegādāties dažādus Latvijas mammu darinātos rokdarbus.

 

Tirdziņa laikā plānota plaša pasākumu programma – pamatīgāka tā būs piektdienu vakaros, sestdienās un svētdienās, taču arī darbdienās varēs klausīties dažādus korus. Uz dažādām ēverģēlībām apmeklētājus pavilks Rīgas danču klubs, nedēļas nogalēs uzstāsies tādi mākslinieki kā “Rahu The Fool”, “Eddie Doove band”, “Dixie Land”, “Rihards Lībietis Trio” u.c.

Pasākumu kalendāru skati šeit: www.vzt.lv

 

Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa jaunumi mājas lapā: www.vzt.lv

kā arī sociālajos tīklos: www.facebook.com/RigaChristmasMarket

www.instagram.com/riga_christmas_market


Atklāšanas pasākumu un mākslinieku uzstāšanos finansiāli atbalsta Rīgas dome.

 

Vecrīgas Ziemassvetku tirdziņa darba laiks:

Darba dienās:                             10.00–20.00

Piektdienās un sestdienās:       10.00–22.00

Svētdienās:                                 10.00–20.00

24. decembrī:                             10.00–20.00

Jaungada naktī:                          10.00–2.30

LV RU EN
Pirmdiena - Ceturtdiena11:00 – 21:00
Piektdienās, sestdienās10:00 – 22:00
Svētdienās10:00 – 20:00
24. decembrī10:00 – 18:00
Jaungada naktī10:00 – 02:00

Ja vēlies ar mums sazināties, papīra
vēstulēm Tev noderēs juridiskā adrese:

SIA Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš
Aldaru ielā 12/14-16
Rīgā, LV-1050

Bet vari mūs sasniegt arī zvanot vai
rakstot elektroniski:


info@vzt.lv